Wszystkie współcześnie produkowane motocykle, ATV (quady), UTV (buggy), a także skutery wodne wyposażone są w wewnętrzne komputery, które odpowiedzialne są m.in. za sterowanie silnikiem oraz podzespołami. Wbudowane układy diagnostyczne są zaprogramowane przez producentów pojazdów w taki sposób, aby kierowały pracą podzespołów w wyznaczonych zakresach, a wszelkiego rodzaju przekroczenia dopuszczalnych granic pracy zapisywane są przez komputery wewnętrzne pojazdów w postaci błędów.

Nasz serwis wychodząc do Państwa z usługą diagnostyki komputerowej pojazdów, oferuje szereg działań z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. W praktyce zajmujemy się odczytywaniem wspomnianych wyżej błędów sygnalizowanych przez komputery pojazdów, usuwaniem awarii oraz kasowaniem błędów z pamięci komputerów. Niemniej jednak zakres naszej oferty w ramach diagnostyki komputerowej jest zdecydowanie bardziej obszerny, co wyszczególniamy poniżej.

Zapraszając Państwa do skorzystania z usług naszego serwisu, pragniemy podkreślić, że posiadamy nie tylko profesjonalne urządzenia diagnostyczne, ale również rzetelną wiedzę i doświadczenie m.in. w diagnostyce usterek pojazdów takich marek jak Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Polaris oraz BRP Can-Am i BRP Sea-Doo.

W ramach diagnostyki komputerowej oferujemy m.in.:

Resetowanie TPS do pozycji zerowej
Odczytywanie kodów błędów wraz z danymi
Usuwanie kodów błędów
Połączenie licznika z ECU
Resetowanie komunikatów serwisowych
Resetowanie godzin wynajmu usługi
Monitorowanie pracy silnika w czasie rzeczywistym
Zmianę danych właściciela i aktualizację daty zakupu