Wnikliwie monitorując nie tylko potrzeby Klientów, ale również współczesne standardy panujące w naszej branży postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty realizację usług "door to door", ponieważ zagwarantowanie Klientom kompleksowych usług najwyższej jakości jest dla nas najistotniejsze od początku działalności. Mamy świadomość, że bardzo często wizyta w serwisie, dostarczenie motocykla, ATV lub skutera wodnego jest obciążająca pod względem czasowym. Dlatego chcemy zaprosić do skorzystania z naszych usług we wspomnianym formacie "door to door" i ograniczyć Państwa zaangażowanie do minimum.

Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami telefonicznie bądź mailowa, podadzą adres, a pracownicy naszego serwisu w umówionym terminie zgłoszą się po odbiór Państwa pojazdu, który wymaga naprawy, konserwacji lub przeglądu. Transportując na przeznaczonej do tego celu lawecie motocykl, skuter wodny lub ATV do naszego warsztatu pozostajemy z Państwem w kontakcie, informując o wykonanej diagnostyce usterek, wycenie oraz przebiegu prac, po których wykonaniu dostarczymy pojazd do Państwa.

W ramach usług "door to door" świadczymy pełen zakres działań realizowanych przez nas serwis, a więc serwisy i naprawy bieżące, diagnostykę komputerową, tuning mechaniczny i elektroniczny oraz wulkanizację. Zapraszamy do kontaktu.

Realizacja usługi "door to door" w praktyce:

Kontakt i przyjęcie zlecenia oraz wstępna wycena
Odbiór pojazdu od Klienta i transport do serwisu
Diagnostyka i wykonanie niezbędnych napraw
Dostawa naprawionego pojazdu pod wskazany adres