SERWISUJEMY I NAPRAWIAMY MOTOCYKLE KAŻDEJ MARKI

 

Profesjonalny serwis motocykli to miejsce, w którym każdy użytkownik dwuśladu może liczyć na kompetentną i profesjonalną obsługę. Serwis zajmuję się wszelkimi naprawami z zakresu elektryki i elektroniki, mechaniki i diagnostyki pojazdu. Szczegółowy zakres usług obejmuje:

 • Wulkanizację
 • Diagnostykę komputerową, na którą składa się szereg czynności, jak kodowanie kluczyków, kasowanie błędów, ABS
 • Naprawy bieżące i powypadkowe
 • Przeglądy
 • Prostowanie zawieszenia i felg
 • Lakierowanie
 • Spawanie części aluminiowych oraz plastikowych
 • W serwisie można przeprowadzić naprawy proste, najbardziej podstawowe oraz specjalistyczne. Personel składa się z doświadczonej załogi mechaników z wieloletnim doświadczeniem, którzy wszystkie pracy przeprowadzają w ściśle uzgodnionym z klientem terminie. Przed umówieniem się na termin realizacji usługi można swobodnie porozmawiać z mechanikiem, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i ustalić szczegóły naprawy lub przeglądu.

Serwis naprawy motocykli Warszawa współpracuje z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wszystkie formalności są ograniczone do niezbędnego minimum. Jeżeli klient zgłasza się do serwisu ze szkodę powypadkową, w pierwszej kolejności wykonywane są szczegółowe oględziny i analiza szkód motocykla, a następnie sporządzany jest kosztorys naprawy. Jeżeli klient ma życzenie, serwis zapewnia na czas naprawy motocykl zastępczy. Staramy się w jak największym stopniu spełnić oczekiwania naszych klientów.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami części do motocykla. Wszystkie komponenty motocyklowe są nowe, oryginalne i opatrzone okresem gwarancyjnym. Wielu naszych klientów od lat z nami współpracuje i bardzo sobie chwali tę współpracę, polecając nas innym motocyklistom. Zapraszamy do kontaktu. Przyjeżdżając do naszego serwisu motocykli, oddajecie Państwo swój pojazd w najlepsze ręce.

Krótki poradnik troski o motocykl – na co warto zwrócić uwagę?

 1. O motocykl należy troszczyć się jeszcze bardziej niż o auto. Z braku karoserii ochronnej, należy myć motocykl o wiele częściej niż samochód. Dzięki temu brud, pyły i zanieczyszczenia nie przedostają się do wnętrza silnika, nie uszkadzają łańcucha.
 2. Układ zawieszenia powinien być często kontrolowany w motocyklu. Jeżeli jest niesprawny, może doprowadzić do groźnego wypadku lub kolizji na drodze.
 3. Należy często sprawdzać i czyścić układ hamulcowy. Motocykl to mała i wydajna maszyna w stosunku do auta, osiąga duże szybkości, przeciążenia są o wiele większe niż w samochodzie.
 4. Powinno się również często kontrolować ciśnienie w oponach. Przyczepność pojazdu do jezdni powinna być optymalna, co w przypadku motocyklu ma kolosalne znaczenie.
 5. Regularne smarowanie i naciąganie łańcucha, przynajmniej raz na 1000 km jazdy.
 6. Motocykl powinno się przechowywać w suchym i ciepłym miejscu.
 7. Należy unikać momentów maksymalnego przyśpieszenia, hamowania i jazdy na jednym kole.
 8. Regularne przeglądy motocykla i wymiana oleju co 6 tys. km.

Zapraszamy do naszego serwisu motocykli!

W ramach bieżących przeglądów i napraw oferujemy m.in.:

Wymianę oleju, świec, filtrów i płynów eksploatacyjnych
Remonty silników, skrzyń biegów i przekładni
Wymiany rozrządów
Regenerację kompresorów
Regulację zaworów
Remonty mostów napędowych
Konserwację motocykli i skuterów przed sezonem
Wymianę śrub napędowych w skuterach wodnych